Nowe sposoby odchudzania

Nowe sposoby odchudzania

Jest na polskim rynku bardzo młodą ofertą. Przekonanie do nowych sposobów żywienia rozwija się. Widząc, że zalecenia żywienia stosowane w przeszłości nie sprawdzają się konieczna jest zmiana spojrzenia na zasady wczesniej oferowane. Nadwaga i problemy zdrowotne rosną w tempie, którego nikt nie potrafił przewidzieć.

Fakt, że w 30 krajach jest dostępna metoda żywienia i jej popularność potwierdza rosnąca liczba uczestników oraz opieknunów, także i w Polsce, sprawia, iż oferta, którą przygotowałem jest wyjątkowa.

Ponad 400.000 osób korzysta już z zalet tej metody. W żadnym kraju nie było i nie ma negatywnych przypadków, zagrażających zdrowiu lub nawet życiu. Wręcz przeciwnie. Medycyna jest zaskoczona jak korzystny wpływ mają zalecenia metody na zdrowie i polepszenie samopoczucia! Przykładów negatywnych wpływów i wyników zalecanych przez inne ”style” żywienia nie brakowało w ostanim czasie.

Od ponad 6-ciu lat oferuję moje usługi kobietom i mężczyznom. Młodym i dojrzałym. Kilkaset osób rocznie czerpie korzyść z mojej usługi, zaczynając swoją ciekawą i satysfakcjonującą przygodę. Jaka więc może być moja ocena tej metody? Powiem otwarcie: Nie ma lepszej!

Back to Top