Jak szybko schudnąć

Jak szybko schudnąć

Wiele osób rozpoczynających swoją przygodę z siłownią bądź innymi sportami pyta się mnie jak szybko schudnąć? Niestety zawsze muszę im odpowiedzieć ze smutną miną iż tak się nie da. Z góry mogę założyć kto da radę podołać temu procesowi, a kto nie – jednak niezwykle zachęcającą rzeczą w pracy trenera jest to iż bardzo często się mylę. Wiele osób, które początkowo wykazywało opory do rutynowego życia potem w bardzo szybki sposób dożyło do tego celu. Dlatego też nie powiem Wam jak szybko chudnąć, a jedynie jak można zrobić to szybciej.

O ile ludzki organizm nadal jest dla nas tajemnicą to poniekąd znamy podstawowe procesy, które sterują naszym życiem. Dlatego też każdego roku na rynek wkraczają nowe suplementy, które pomagają uzyskać lepsze efekty w krótszym przedziale czasu. Nie może ulegać wątpliwości, że jedynie odpowiednia dieta oraz ćwiczenia mogą w pozytywny sposób wpłynąć na naszą sylwetkę. Suplementy są w tym wypadku jedynie uzupełnieniem naszej diety, która w wielu przypadkach jest wręcz niemożliwa do wykonania. Dlatego też powstały suplementy jako środki, które z większą skutecznością mogą zamienić nam zwykły pokarm. W ten sposób poprzez wyciąg najbardziej cennych substancji możemy w znacznie szybszy sposób schudnąć. Jednakże potrzeba do tego nie lada wiedzy oraz praktyki, która może zapewnić nam zdrowe oraz optymalne chudnięcie. Moje doświadczenie w pracy nad ludzkimi sylwetkami jak też studia na kierunku dietetyka dały mi szeroką wiedzę, którą pragnę się z Państwem podzielić.

Moim zdaniem powinniśmy traktować ciało osoby ćwiczącej od ponad pół roku jak ciało sportowca, które jest nastawione na zupełnie inne obciążenia. Tym samym zwiększa się jego zapotrzebowanie na wartości odżywcze, minerały oraz witaminy. Dlatego też proces chudnięcia będzie postępował wraz z czasem.

Po pół roku jesteśmy w stanie poznać jak reaguje dany organizm na odpowiednie dawki pokarmu. I właśnie tutaj odpowiadam na pytania jak szybko schudnąć? W tym wypadku polecam zazwyczaj suplementy diety. W takim wypadku sama osoba trenująca widzi potrzebę zażywania takich środków, ponieważ bardzo ciężko jest jej zaspokoić swoje zapotrzebowanie na wartości odżywcze. Zazwyczaj nie może spędzić pół dnia w kuchni wobec czego musi szukać innych rozwiązań takich jak suplementy diety.

Suplementy pozwalają na utrzymanie doskonałej sylwetki poprzez posiadanie takich substancji pomocniczych jak tyrozyna, kofeina czy też piperyna. Jak widzimy na powyższym schemacie oprócz substancji, które pomogą nam w utrzymaniu sylwetki są także te które w znacznej mierze przychylą się do końcowego sukcesu.

Kofeina jest symulantem, który pobudzi nasz metabolizm oraz układ krążenia do jeszcze bardziej wzmożonej pracy. W ten sposób będziemy w stanie spalić więcej kalorii, jednakże radzę uważać z takimi środkami, gdyż chudnięcie nie może być ponad zdrowiem.

Według mojej opinii najbardziej optymalnym stanem zrzucania zbędnej wagi jest około 1 kg na tydzień, gdyż w innym przypadku będziemy prawdopodobnie tracić masę mięśniową. Oczywiście mowa o przypadkach osób, które ważą do 100 kg. Będąc pod moją opieką jestem pewien iż nie skorzystają Państwo z żadnych szkodliwych suplementów, a tym bardziej będą Państwo zadowoleni ze zdrowego chudnięcia. Dlatego też myślę iż powyższe przykłady odpowiedziały na pytanie jak szybko schudnąć.

Jak już powiedziałem wyżej to szybsze chudnięcie niż 1 kg w przeciągu tygodnia jest niezdrowe ze względu na zbyt duże obciążenie organizmu oraz spadek masy mięśniowej. Suplementy mogą okazać się tutaj szczególnie owocne bowiem oprócz przeciwdziałaniu katabolizmowi będą także niezwykle owocne w spalaniu tłuszczu. Sam proces jest długotrwały i trwa zazwyczaj dłużej niż rok, a być może i całe życie.

Największym sukcesem trenera jaki może być jest zmiana trybu życia „pacjenta”. Bowiem ćwiczenia przez pół czy też rok mogą zmienić tylko chwilowo sylwetkę. Jednakże po 25 roku życia poziom testosteronu jak i estrogenu wśród obu płci spada drastycznie co powoduje nadwagę oraz problemy z krążeniem. Aby temu przeciwdziałać musimy co najmniej trzy razy w tygodniu uprawić jaki sport, który mniej bądź bardziej pomoże nam w walce o nasze zdrowie.

Polecam:

audioxen sklep I ravestin ile tabletek w opakowaniu I detosil tanio I uronal allegro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *