oczyszczony organizm

Detoks – co jeść?

Nie trzeba się głodzić, żeby przeprowadzić skuteczny detoks. Co więcej, nie trzeba nawet zmieniać nawyków żywieniowych, by oczyścić swój organizm z toksyn i pasożytów. Wystarczy suplementować każdego dnia Detosil. To bezpieczny preparat w formie kapsułek, który w swoim składzie zawiera jagody acai, wyciąg z ostropestu czy wyciąg z korzenia lukrecji. Wszystkie wpływają oczyszczająco, ale tez chronią cały układ pokarmowy.

Okazuje się, że wystarczy miesięczna kuracja z Detosil, by przeprowadzić skuteczny detoks. Organizm w sposób naturalny zostaje oczyszczony ze złogów, pasożytów, toksyn i wszelkich zanieczyszczeń. Ma to znaczący wpływ na codzienne funkcjonowanie. Znikają bóle brzucha i głowy, polepsza się samopoczucie, senność, przemęczenie. Nie występują wzdęcia, niestrawność, zgaga.

Oczywiście suplementację Detosil można wzmacniać, by jeszcze lepiej przeprowadzić detoks. Co jeść, by efekty przyszły szybciej? Oczyszczanie organizmu może być realizowane jednocześnie poprzez zażywanie suplementu diety, ale również właściwą dietę.

W codziennym jadłospisie powinny znaleźć się:

  • buraki,
  • cytryna,
  • czosnek,
  • jagody acai,
  • siemię lniane,
  • napar z mniszka lekarskiego,
  • wyciąg z ostropestu,
  • wyciąg z korzenia lukrecji.

To ten skład pozwoli uwolnić ciało od destrukcyjnych zanieczyszczeń i pasożytów, ale też ochroni wiele ważnych narządów ludzkiego organizmu. Przede wszystkim wpłynie korzystnie na działanie wątroby, trzustki, nerek, żołądka czy jelit.

Oczyszczanie organizmu każdy z nas powinien przeprowadzić przynajmniej kilka razy w roku. Co ważne, Detosil można w sposób bezpieczny stosować regularnie dłużej niż miesiąc. Dzięki temu możliwe jest realizowanie skutecznej profilaktyki prozdrowotnej. Z całą pewnością organizm będzie wtedy funkcjonował o wiele sprawniej, a my będziemy cieszyć się pełnym zdrowiem przez wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *