dietetyk

Definicja “dietetyk”

Brzmi w uszach raczej zawsze jak coś czego powinno być mniej: albo jedzenia albo masy ciała. No tak, ale to nie wszystko. Na chwilę obecną mam 39 lat i co roku jest również u mnie o jedno lato więcej. Cieszę się moją rodziną i moją pracą. Czerpię satysfakcję z osiągnięć moich klientów; jesteście dla mnie bohaterami! Osobami, które świadomie chcą zmienić siebie. To bardzo fajne pracować z takimi ludźmi.

24 lata żyłem i mieszkałem w Niemczech, gdzie prowadzę gabinet dietetyczny oferując od lat metodę żywienia, którą sam znam, z niej korzystam i ją na sobie przeżywam. Nie jest to dla mnie obcy temat jak się będziesz na początku ze zmianą żywienia czuć.

W 2009 roku przejąłem odpowiedzialność za wprowadzenie metody do Polski i jestem dyrektorem generalnym firmy Polska. Nie wyhamowało to jednak mojej chęci pracy z wami. Jestem chętnie w gabinecie i za każdym razem jestem nie mniej ciekaw co mnie w nim spotka, podobnie jak i ty, goszcząc pierwszy raz u mnie. Fakt ten sprowadził mnie więc ponownie do kraju aby umożliwić wam dostęp do tej wspaniałej metody.

Nie umiem gotować! Wiele osób myśli, że dietetyk ma o tym pojęcie. No to ja za bardzo nie mam. Ale znam klika osób, które potrafią gotować wręcz w mistrzowski sposób!

Drugim moim powołaniem, jest praca nad określeniem charakteru i dzięki temu umożliwienia rozwoju osobowości. Jako jedyny w Polsce jestem wykształconym charkaterologiem według opracowanego przez twórcę metody
Trening mentalny i efekty potwierdzają wyniki zdobyte przez sportowców różnych dziedzin, osiągających tytuły mistrzów świata jak i zdobywających medale olympijskie. Wiedza ta pozwala mi na korzystny wpływ w pracy jako twój dietetyk i oferuje szerokie wspracie w osiągnięciu twych wymarzonych celów. Korzystają z niej osoby aktywnie sportowo, politycy, ludzie businessu jak i każdy, kto chce poznać siebie i innych.

Zobacz źródło informacji:

audioxen co to jest I ravestin wady i zalety I detosil opinie I uronal apteka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *