zdrowa dieta

Czy zator żylny boli?

W przypadku choroby, jaką jest zakrzepica żylna w dolnych kończynach, pojawiają się zakrzepy, które z czasem mogą postępować i z mięśni łydek przedostają się do większych żył w udach, aby następnie znaleźć się w jamie brzusznej, czy miednicy. Jak zatem przebiega zator żylny i czy powinniśmy obawiać się bólu?

Czy zator żylny boli?

Należy pamiętać, że zakrzepica nie w każdym przypadku prowadzi do powikłań. Czasami organizm samodzielnie sobie pomaga i rozpuszcza całkowicie lub częściowo istniejące zakrzepy. Niestety zatorom nie towarzyszom żadne objawy, dlatego często osoba chorująca, nawet nie wie o chorobie. Natomiast w przypadku, kiedy zakrzep będzie przez dłuższy czas przytwierdzony do ściany naczynia, może nastąpić jego powiększenie, tak aż dojdzie do całkowitego zamknięcia się światła naczynia. Dlatego przepływ krwi będzie coraz wolniejszy, aż w końcu całkowicie ustanie. Zatory żylne są bardzo niebezpieczne, bo właściwie nie są odczuwane przez nasze ciało, a ich następstwa są bardzo poważne dla naszego organizmu.

Naturalne suplementy diety wpływające na zator żylny

Jeśli obawiasz się, że możesz paść ofiarą zatorów żylnych, gdyż jesteś obciążony genetycznie, możesz skorzystać z profilaktyki i rozpocząć suplementacje w pełni naturalnym preparatem, jakim jest Ravestin. Tabletki te nie tylko wpływają na układ sercowo-naczyniowy, ale także dbają o prawidłową pracę układu krwionośnego. Kapsułki Ravestin wzmacniają oraz prowadza do uelastycznienia ścian naczyń krwionośnych, co przekłada się na regenerację żył i tętnic, które stanowią ostoje całego układu krwionośnego.

Czy Ravestin jest bezpieczny?

Suplement diety Ravestin jest w pełni bezpieczny dla naszego organizmu i bez obaw możemy stosować go z innymi lekami. Tabletki nie zawierają żadnych sztucznych barwników i substancji chemicznych, które mogłyby prowadzić do skutków ubocznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *