kobieta w słońcu

Czego unikać na detoksie?

Niestety nie jesteśmy w stanie uniknąć zanieczyszczeń, toksyn, a nawet pasożytów, które atakują nasz organizm. Możemy jednak z nimi skutecznie walczyć poprzez przeprowadzanie regularnych detoksów. Terapia oczyszczająca może dzisiaj przebiegać w pełni bezpiecznie, przy zastosowaniu naturalnych środków. Pamiętajmy jednak, że skuteczny detoks to również zmiana codziennych nawyków żywieniowych oraz zmiana trybu życia. Przedstawiamy skuteczne metody, dzięki którym już niedługo Twój organizm będzie wolny od złogów, toksyn i pasożytów.

Stawiaj na kompleksową suplementację

Na rynku pojawił się suplement diety Detosil. I z całą pewnością warto go wypróbować. To Detosil zdobył uznanie w różnych zakątkach świata, a tysiące osób przeprowadziło już dzięki niemu optymalny detoks organizmu. Wystarczy miesięczna kuracja, by pozbyć się złogów, toksyn czy pasożytów. Należy przyjmować jedną tabletkę dziennie, 15 minut przed śniadaniem. W składzie Detosil znaleźć można jagody acai, wyciąg z ostropestu i wyciąg z korzenia lukrecji. Te składniki oczyszczają organizm i chronią cały układ pokarmowy.

Zmień dietę na lepszą

W codziennym jadłospisie powinny znaleźć się składniki, które naturalnie oczyszczają. To między innymi:

  • czosnek,
  • burak,
  • cytryna,
  • siemię lniane.

Czego unikać na detoksie?

Ważne są również czynniki, które działają destrukcyjnie, a które należy czym prędzej wyeliminować.

Co na oczyszczenie organizmu? Niekorzystnie będzie wpływać tzw. śmieciowe jedzenie, produkty pełne konserwantów, sztucznych barwników, aromatów, polepszaczy smaków. Warto unikać fast foodów, napojów gazowanych, alkoholu, mocnej kawy, herbaty, słodyczy.

Co ważne, zanieczyszczenia docierają nie tylko poprzez układ pokarmowy, ale też przez skórę. Dlatego zwracajmy uwagę na kosmetyki, które stosujemy każdego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *