szczupła kobieta

Co hamuje apetyt na słodycze?

Batoniki, cukierki, słodycze – Polacy kochają słodkości. Czasami ciężko jest nam sobie odmówić tej słodkiej przyjemności, choć doskonale zdajemy sobie sprawę z tego do czego może doprowadzić takie podjadanie. Czasami robimy to towarzysko, podczas wyjścia z przyjaciółką na kawę, czasami w samotności zjadając opakowanie lodów przed telewizorem. Czasem jednak przychodzi moment refleksji – w przymierzalni, u lekarza czy na basenie, że chcemy coś zmienić w swoim życiu. Przyzwyczajenia jednak ciężko jest zmienić z dnia na dzień. Dlatego warto sięgnąć po jeden ze sprawdzonych suplementów diety, które hamują nasz apetyt na słodycze.

Na rynku dostępna jest cała masa preparatów tego typu. Niemal podczas każdego bloku reklamowego jesteśmy bombardowani różnymi ofertami, a podczas doboru specyfiku powinniśmy nie zwracać uwagę na reklamę, ale na skład. Przykładem suplementu z dobrze zbilansowanym składem jest Slimesil – dzięki ekstraktowi z szafranu i czarnego pieprzu zwiększa on wytwarzanie ciepła w naszym organizmie, dzięki czemu efektywniej możemy spalać naszą tkankę tłuszczowa, oraz wspierają one przetwarzanie pożywienia na energię. Jeśli nasz organizm jest dobrze zbilansowany energetycznie, nie mamy takiej ochoty na słodkie, gdyż jesteśmy cały czas pobudzeni. Dodatkowo wpływają na środkową część podwzgórza (część podkorowa mózgowia) odpowiedzialną za uczucie głodu. Dzięki temu nasze łaknienie między posiłkami znacznie się zmniejsza.

Jeśli nie chcemy sięgnąć po tabletki na rynku dostępne są plastry Slimiline, które dyskretnie walczą z niepotrzebnymi kilogramami przez cały dzień. Zawarty w składzie kwas hydroksycytrynowy, HCA i ekstrakt z guarany wspierają rozbijanie zaległych tkanek tłuszczowych w naszym organizmie i zapobiega tworzeniu się nowych. Prawidłowo funkcjonujący organizm ma mniejsze zapotrzebowanie energetyczne, dzięki czemu rzadziej chcemy sięgać po przekąski między posiłkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *