plan żywieniowy

Co czeka ciebie u mnie?

Zasadniczym pytaniem jest czego TY oczekujesz? Odchudzanie, dieta, efekt jojo: wszystko pojęcia towarzyszące codziennemu życiu odwiedzających mój gabinet ludzi. Dla wielu naszych uczestników jesteśmy “ostatnią szansą”, stąd zdaję sobie sprawę, jak ważny jest fakt czy to co robię wam pomoże i czy będzie naprawdę działać. Jako dietetyk cieszy mnie przejęcie tej odpowiedzialności wobec ciebie i twoich oczekiwań.

Patrząc na istotną różnicę w stylu życia każdego z uczestników, podchodzę do pracy z tobą w jedyny rozsądny i sprawdzony sposób: mianowicie indywidualny, dopasowany do ciebie. Nie ma jednego wzorca na wszystkich i nigdy też takiego nie będzie. Jestem twoim najlepszym przyjacielem podczas drogi poznawania dietetyki i wiem jak pomóc tobie wyjść z tego “błędnego” koła diet, efektów jojo i ponownych rozczarowań.

W szczery i otwarty sposób będę twoim przewodnikiem, pomagając i wspierając ciebie w drodze do twojego osobistego sukcesu.

Czego oczekuję ja od ciebie?

Szczerej intencji i chęci do poznania czegoś nowego, ochoty na zmianę. Dzięki wieloletniej pracy i zdobytym doświadczeniu z metodą żywienia, poznasz bezpieczny i zdrowy sposób w jaki twój organizm osiągnie przez ciebie wyznaczony cel. Poznasz “narzędzie”, które umożliwi tobie poprawę samopoczucia, polepszenie zdrowia i do tego – jeśli sobie życzysz – umożliwi redukcję wagi ciała.

Ile to kosztuje?

Każda usługa ma swoja wartość, jednak nie zawsze odzwierciedla się jej jakość w cenie. Nie oferuję informacji ogólnodostępnej o cenniku, ponieważ nie będzie tobie łatwo porównać moją usługę z usługą innych. Spotkania informacyjne organizowane w gabinecie, dają możliwość poznania się. Osobista rozmowa, przy której poznam twoje oczekiwania i życzenia pozwoli mi na ocenę czy mogę tobie być pomocny.

Oferowane usługi obejmują następujące, podstawowe punkty:
Spotkanie informacyjne lub osobista konsultacja
Pobór krwi
Badanie krwi
Ocena wyników badania krwi i wyjaśnienie ich wartości
Indywidualny plan żywienia
Osobista lista zakupów artykułów spożywczych
Ponowny pobór krwi i badanie po upływie 6-8 tygodni, włącznie z wyjaśnieniem zmian i wartości
Osobista opieka w gabinecie dietetycznym w formie indywidualnych spotkań przez okres 3 miesięcy, jak i kontakt telefoniczny i poprzez email

Zadzwoń i umów się na spotkanie informacyjne lub osobistą konsultację!

Jesteś zainteresowany moją usługą i chcesz ją otrzymać w innym rejonie kraju?
Oferuję możliwość indywidualnego coachingu na osobiście ustalonych warunkach.

Więcej przeczytasz tutaj:

audioxen ceneo I ravestin skład leku I detosil ile tabletek I uronal gdzie kupić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *